שיווק דיגיטלי לעסק חדש – מדוע זה כל כך הכרחי?

שיעור העסקים החדשים אשר נוטים להיסגר בשנים הראשונות נחשב בישראל לגבוה במיוחד והסיבות לכם הם מובנות: היעדר המודעות של לקוחות, התחרות הקשוחה והמוניטין הדל. אז איך שיווק דיגיטלי יכול לעשות את כל ההבדל ולמנוע כניסה לסטטיסטיקה המבהילה? כל התשובות בכתבה הבאה.

יצירת מוניטין בטאצ’

עסקים חדשים נאלצים להתמודד עם העובדה שאין להם את המוניטין של עסקים גדולים ומוכרים בתחומם. יחד עם זאת, ישנם מגוון של כלים דיגיטליים אשר מאפשרים ליצור מוניטין של עסק איכותי וכל בעל עסק חייב להכיר אותם! החל מאתר שנמצא בטופ של תוצאות החיפוש ומעניק תחושה מזמינה כבר מההקלקה הראשונה, דרך קמפיינים שעושים פלאים למודעות ועד לשימוש חכם בסושיאל מדיה.

הגברת המודעות בעזרת שיווק חכם

כפי שהזכרנו, המדיות החברתיות עוזרות לנו במאמצי השיווק הדיגיטלי ותורמות לעסקים חדשים לבלוט גם בלי מוניטין של שנים או מיקום פיזי יוקרתי. יתרה מכך, רשתות אלו מאפשרות לנו ליצור את המיתוג והמודעות בעזרת קמפיינים אשר מטרתם אינה למכור – אלא לגרום לכל השכונה לדעת שאתם בסביבה. אגב, גם שימוש בקידום מקומי בגוגל (SEO לוקלי) הוא בגדר עולם שיותר מכדאי להכיר!

הגעה לקהל היעד בעזרת קידום ממומן

אחד הדברים הטובים ביותר בשיווק דיגיטלי בכלל ובקידום ממומן בפרט הוא שניתן למדוד הכל ולהגיע לתוצאות הרצויות גם אם אתם רק הרגע פתחתם את העסק. ניתן לשלוט בכל שקל ולהופיע בנייד של הלקוחות הבאים שלכם בעזרת קידום חכם. כל זאת מאפשר לכם להגדיל את תזרים המזומנים וליהנות מלקוחות חדשים – גם אם העסק שלכם חדש לגמרי.

הגדלת תזרים המזומנים באמצעות קמפיינים ממוקדים

בסעיף הקודם דיברנו על לקוחות חדשים אשר מהווים חלק אינטגרלי מתזרים המזומנים ומספקים את הדלק להמשך קיומו של כל עסק. אבל לא ציינו את העובדה שהשיווק הדיגיטלי מאפשר לבצע פילוח אופטימלי של כל לקוח על פי גיל, מגדר, מיקום ועוד. ללא ספק אלטרנטיבה של ממש לשלטי החוצות או למודעות היקרות בעיתונים אשר פשוט לא רלוונטיים למי שמבקש לראות תוצאות מהירות.

כך תבחרו את אנשי השיווק הדיגיטלי הטובים ביותר לעסק החדש שלכם

בעוד שלמרבית העסקים גם משרד פרסום דיגיטלי קטן יוכל לעשות את ההבדל, אחרים יאלצו להשתמש בשירותיהם של מקצוענים בתחומים שונים ולהשקיע לא מעט כספים בקידום אתרים במדיות החברתיות  באמצעות פרילנסרים. באופן עקרוני שווה לעשות סקר שוק לפני שבוחרים את אנשי השיווק והדיגיטל ולהעדיף כאלו אשר שמם הולך לפניהם.

לסיכום: אין ספק שעסקים חדשים יכולים ליהנות מפרסום איכותי בעזרת שיווק דיגיטלי ולזכות בלקוחות חדשים בזמן קצר יחסית. העובדה שהפרסום מתבצע בפלטפורמות מדידות – מתאימות לאתגרים התקציביים העומדים בפני עסקים חדשים ויכולים לעזור להם לנצח את הסטטיסטיקה.לסיכום: אין ספק שעסקים חדשים יכולים ליהנות מפרסום איכותי בעזרת שיווק דיגיטלי ולזכות בלקוחות חדשים בזמן קצר יחסית. העובדה שהפרסום מתבצע בפלטפורמות מדידות – מתאימות לאתגרים התקציביים העומדים בפני עסקים חדשים ויכולים לעזור להם לנצח את הסטטיסטיקה.

שתפו חברים

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

השאירו תגובה