איך לבנות אתר אינטרנט כך שיתקדם מהר בגוגל?

אם אתם בונים אתר, סביר להניח שתרצו שהוא יתקדם מהר בגוגל. תעבורה אורגנית קריטית להגדלת האתר והעסק, ולכן זה מאוד חשוב שהאתר שלכם יופיע בתוצאות החיפוש. אז איך מוודאים שהאתר יתקדם במנועי החיפוש השונים, לרבות במנוע החיפוש הגדול מכולם – גוגל?

יש לכם שתי ברירות:

האחת היא פשוט לשבת ולחכות שזה יקרה באופן טבעי. אבל קחו בחשבון שאם בחרתם בגישה הזאת, התוצאות יכולות להגיע לאחר שבועות או אפילו חודשים. או שאתם יכולים לגרום לזה לקרות כבר עכשיו ולהשקיע את כל האנרגיה והזמן שלכם בהגדלת שיעורי המרה, שיפור הנוכחות שלכם ברשת, וכמובן, כתיבה וקידום של תוכן איכותי ושימושי.

הבסיס שלכם צריך להיות אתר אינטרנט איכותי

קודם כל ולפני הכל, האתר שאתם בונים צריך להיות ברמה הגבוהה ביותר. לכן כדאי מאוד לפנות לחברה המתמחה בבניית אתרים וקידום אורגני כאחד. כך שמלכתחילה תוכל לבנות עבורכם אתר שעומד בכל הקריטריונים הנדרשים להתאמה מלאה לגוגל. כך מהרגע הראשון, האתר מותאם וברגע שהוא עולה לאוויר ניתן להתחיל לקדם אותו באמצעות רשתות חברתיות, להביא תנועה שתתורגם לפניות ועוד.

אתר אינטרנט מהיר

מה צריך לקחת בחשבון?

אם שאלתם את עצמכם מדוע כדאי לעבוד עם חברה מקצועית שמתמחה בקידום אורגני התשובה ברורה, מנועי החיפוש של גוגל מתעדכנים אוטומטית ללא הרף, וסורקים את הרשת, ולכן עליכם להתחדש בהתאם עם מאמרים בבלוגים, דפים חדשים וכדומה. כך מנוע החיפוש של גוגל ימשיך ל”סמן” את האתר שלכם כאטרקטיבי. אם בעבר שילוב ביטויים בטקסט היה מספיק, כיום זה לא כך. אסטרטגיות האופטימיזציה מחדשות בתכיפות וצריך להישאר מעודכנים בכל החידושים ולהתאים את האתר.

חוויית משתמש מהשורה הראשונה

כאשר בונים אתר אינטרנט ורוצים שיתקדם מהר בגוגל יש לשים דגש רב על חוויית המשתמש הכוללת. כאשר משתמש נכנס גוגל ומקליד שאלת חיפוש, האלגוריתם של גוגל מתחיל לעבוד. לאחר מכן הוא מחליט כיצד לדרג את האתר שלכם או עמודים בתוכו, בהשוואה לכל שאר הדפים הקשורים למילות המפתח הללו. גוגל רוצה להמליץ למשתמשים על האתרים הטובים ביותר ולכן הוא מחפש אתרים המציעים חווית משתמש טובה. למרות שחוויית משתמש טובה כוללת גורמים רבים, תוכן איכותי ומהירות טעינת האתר אלו בין הגורמים החשובים ביותר.

ולסיכום, חברת קידום אתרים מקצועית תעזור לכם ליישר קו עם האלגוריתם של גוגל ולהתמקד במה שחשוב ותדאג לבנות עבורכם אתר שכבר עומד בקריטריונים הנדרשים, כך שהקידום האורגני שלו יבוא יותר בטבעיות.

שתפו חברים

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

השאירו תגובה