טיפים לתחילת פעילות קידום גיוס לקוחות מהאינסטגרם

אין ספק שבשנים האחרונות הרשתות החברתיות הן אלו שנותנות את הטון בכל מה שקשור לפרסום ולשיווק. מי שמבין את זה מבצע פעילות ענפה של סושיאל ברשתות החברתיות ובמירב המקרים הדבר מעניק ערך מוסף רב לעסק.

הפעילות של הרשתות חברתיות

בתחילת הדרך כל הפעילות השיווקית רוכזה בפייסבוק וזאת לאור הכמות הגדולה של הלקוחות הפוטנציאלים שקיימים בה. אך עם הזמן הלכו והתפתחו גם רשתות חברתיות נוספות והיום עיקר הפעילות הממוקדת היא באמצעות האינסטגרם והטיק טוק. רבדים רבים בחברה כמו הצעירים וידוענים רבים פועלים באמצעות האינסטגרם ולכן יש להם עוקבים רבים אשר מקבלים לאורך כל היום נתונים וויזואליים על המקומות שבהם ביקרו, מה אכלו, מה הם קנו ואין ספור פעולות נוספות שמתרחשות בחיים הפרטיים שלהם במהלך היום.

הסקרנות הרבה של הקהל לדעת מה קורה בחיים האישיים של כל אחד מהם, סוחפת רבים ולכן המשתמשים, מגדילים מדי יום את כמות העוקבים שלהם.

פרסום באינסטגרם

דרך נוספת להגיע לקהלים רבים היא באמצעות סרטוני טיק טוק המצחיקים. אנשים מוכשרים ובעלי ידע רב בנושא הפקת סרטים, יוצרים הרבה מאד סרטונים מצחיקים בשפע של נושאים ועל ידי המון רעיונות מקורים ויצירתיים.

גם לסרטונים הללו יש תהודה רבה וכמות הצופים בהם היא עצומה, יש כאלה שצופים בסרטון פעם אחת, מעבירים לחברים וכך היקף התהודה הוא גדול הרבה יותר. לאט לאט כולם מכירים את הסרטונים וצופים בהם שוב ושוב.

שיווק בעל תוצאות באינסטגרם

לאור ההצלחה הגדולה של הרשתות החברתיות ובמיוחד של רשת האינסטגרם, משרדים לשיווק דיגיטלי מבצעים פעולות פרסומיות שונות, כדי לבצע קידום באינסטגרם אשר יסייע מאד להטמעת שמה של החברה וישפר מאד את המוניטין שלה.

אחת האופציות היא באמצעות קידום ממומן ברשת זו. על ידי יצירת מודעות פרסום שונות, הלקוח זוכה לקבל לידים איכותיים, כמות גדולה של גולשים נכנסת לאתר שלו וכך הוא מגביר את המכירות. מסע פרסום זה מתמקד בקהל יעד מסוים אשר צורך את המוצר הספציפי כמו לדוגמה בני נוער או חיילים. את התקציב של הקמפיין הפרסומי אפשר לשנות במהלך ההתנהלות לכאן או לכך, כדי ליצור התאמה מיטבית.

האופציה השנייה היא באמצעות פרסום אורגני אשר מתבצע על ידי העלאת סטוריז ופוסטים בנושאים שונים בדף העסק. בדרך זו מסקרנים את הקהל ויוצרים אתו אינטראקציה ומעורבות שהיא מאד כדאית.

שתפו חברים

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

השאירו תגובה