מהי מערכת ה-CRM של פאוורלינק?

כשמנהלים עסק’ לפעמים יש נטייה לטבוע במגוון מערכות שונות ולקבל עומס רציני מהנתונים הרבים שמגיעים ממקורות שונים. למזלכם’ קיימת היום מערכת בשם CRM שיודעת לנהל את הערוצים השונים של העסק שלכם תחת קורת גג אחת. כך תוכלו להיפרד מהרשימות הידניות שלכם וספרי הלקוחות, בידיעה שיש מערכת אחת שדואגת לשמור ולרכז לכם את כל המידע הזה.

מהי מערכת CRM?

מדובר במערכת חדשנית לניהול לקוחות, שמאפשרת ריכוז של כל הנתונים ממגוון מערכות שונות תחת ממשק אחד. המערכת הזו יודעת להתאים את עצמה לכל סוגי העסקים ונחשבת לאחת ממערכות ניהול הלקוחות הכי גמישות שיש כיום בשוק. באמצעותה תוכלו לנתב בערוצי התקשורת השונים של העסק, לנהל ולתעדף משימות ואפילו לתזמן שליחת סמס או אימייל ללקוחות שלכם. המערכת הזו תתרום משמעותית לסדר וארגון בעסק שלכם, תעזור לאחידות במתן וקבלת השירות, תחסוך לכם בזמן עבודה יקר וכוח אדם, תמנע אבדות של מסמכים ובעיקר תקל לכם על העבודה השוטפת.

crm פאוורלינק

מערכת פאוורלינק ושימושיה

פאוורלינק היא מערכת CRM שיודעת לבצע מגוון רחב של פעולות שיקלו עליכם, יבטיחו שהעסק שלכם יתנהל בצורה נכונה ויתקתק כמו שעון.

הנה חלק מהפעולות שפאוורלינק מציעה:

ניהול משימות

המערכת מאפשרת אופציה של תיעדוף וארגון משימות בעסק, כדי שלעובדים שלכם ולכם יהיה יותר ברור מה נמצא בעדיפות עליונה בכל רגע נתון. האופציה הזו תתרום משמעותית להגברת התפוקה של העסק ולסדר וארגון המשימות. בנוסף היא מאפשרת לכם לקבל שירות בשפה העברית ולנהל את המשימות שלכם מכל מקום באמצעות אפליקציה לנייד.

מערכת BI

פאוורלינק מאפשרת לכם להתבונן בכל רגע נתון בלוח בקרה שמציג את נתוני העסק שלכם. תוכלו לדעת מאין מגיעה זרימת לקוחות חדשים ולראות את הרשימות המתעדכנות. באמצעות כך תוכלו לקבל החלטות משמעותיות לעתיד העסק שלכם, בכל מה שקשור לשיווק בערוצי התקשורת השונים. בנוסף כך תוכלו להיות מעודכנים במצב הנתונים של העסק שלכם, מכל מקום.

אוטומציה באמצעות API

פאוורלינק מאפשרת חיבור לכל ערוצי התקשורת של העסק שלכם בין אם זה פייסבוק, גוגל, וורדפרס, אופיס ועוד. הדבר הזה מאפשרת ניהול של כל ערוצי התקשורת וריכוז כל המידע תחת הפאוורלינק. באמצעות כך תוכלו להגדיר פעולות אוטומטיות דרך הפאוורלינק למגוון ערוצי תקשורת שונים, מבלי שתצטרכו להתחבר כל פעם לחשבון אחר.

ניהול תהליכי מכירה וקשרי לקוחות

המערכת תרכז לכם את רשימת כל הלקוחות הקיימים והלידים שמגיעים מערוצי התקשורת השונים. בנוסף תוכלו להגדיר שליחה אוטומטית של סמס או אימייל, לאחר ביצוע פעולות כמו תשלום או השארת פנייה באתר.

שתפו חברים

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

השאירו תגובה