אלו טכניקות ה- SEO שיעשו פלאים לאתר שלכם במהלך 2021

טכניקות seo 2021

פעולות קידום ה- SEO שיגרמו לאתר שלכם להיות מכונת המרות
בשנים האחרונות מנוע החיפוש של גוגל רק הולך ומשתכלל, והתחרות על כל תוצאה הופכת להיות יותר קשה. השנה החדשה שהתחילה כעת היא זמן מצוין לבחון פעולות של קידום אתרים SEO שטרם ניסיתם, כדי להתחיל לייצר יותר תנועה לאתר שלכם – אלו פעולות הקידום שכדאי לכם להתחיל לבחון כבר מעכשיו:

השקעה בצד הטכני של ה-SEO


בשנים האחרונות ניתנה חשיבות מאוד גבוהה לכל מה שקשור לתוכן ולינקים, אבל יחד עם הצד התוכניסטי של ה SEO, הגיע הזמן כעת לדאוג גם לפן הטכני שלו.
עבדתם רבות על בניית אתר וורדפרס לקידום, השקעתם הרבה מאוד משאבים בניהול התוכן הפנימי והחיצוני ובפרופיל הלינקים שלו, אבל הביצועים שלו עדיין לא מצליחים להשתפר בצורה משמעותית – יכול להיות שהפעולות שעשיתם עד עכשיו הינו נכונות, אבל לא מספיקות כדי להרים את האתר. התחילו בבניית תכנית קידום טכני לאתר שתכלול את כל הבדיקות והשיפורים שחשוב לעשות – החל מבדיקת התאמות לניידים ועד לתיקון שגיאות משמעותיות. דאגו שתהיה לכם תכנית מורחבת ומסודרת שתכלול את כל השיפורים לבריאותו הטכנית של האתר שלכם, ומכאן כבר תתחיל הדרך לצמיחה שלו.


השקעה בלינקים לשיפור דירוגי ה- SEO


בניית קישורים ללא ספק עדיין נמצאת איתנו גם השנה, והיא חלק בלתי נפרד מאסטרטגיית ה-SEO לאתר שלכם.
כאשר אתם בוחרים אתרים לקשר מהם לאתר שלכם, העדיפו אתרים וותיקים יותר בעלי DA גבוהה יותר, אך מהצד השני גם אל תזניחו גם אתרים בעלי דירוג נמוך יותר, במידה ופרופיל הקישורים שלהם איכותי. זכרו שלינקים איכותיים יסייעו להעביר תנועה לאתר שלכם, וגם יסייעו לבנות לו מקום של כבוד בתוצאות.


שדרוג חוויית משתמש


חווית משתמש איכותית היא לא רק המפתח לקידום SEO מוצלח, אל גם לשמירה על משתמשים באתר שלכם – ניווט או חוסר התאמות שלא יעבדו כראוי יגרמו לנטישת גולשים, מה שגם יגדיל את אחוז ה bounce rate של עמודי האתר שלכם, ובסופו של דבר יגרמו להפסד של המרות.
בתור התחלה בדקו את איכות התוכן באתר – וודאו שהוא קריא ומובן, ודאגו להכניס גם נקודות תבליט שיסייעו להבין את המוצר או השירותים שלכם בצורה פשוטה וטובה יותר.
בנוסף, חשוב גם לבצע אופטימיזציה למהירות האתר שלכם – השתמשו בכלי של גוגל לבדיקת מהירויות, ודאגו לתקן את השגיאות הקריטיות של מהיריות הטעינה, כדי להבטיח שהגולשים לא ינטשו.


לסיכום


יישום טכניקות ה- SEO שלעיל יבטיחו לכם שיפורים באתר שיובילו לשיפור בדירוגים, ובסופו של דבר לצבירת יותר תנועה לאתר שלכם.
זכרו שאתר שעובד בצורה תקינה, פירושו גם עלייה בכמות המשתמשים הנכנסים, ועלייה בכמות ההמרות.

שתפו חברים

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

השאירו תגובה