הורדת שירים מיוטיוב למחשב (וגם סרטונים!) בקלות – מדריך מפורט

יוטיוב, שנולד כפתרון לשיתוף קבצי וידאו, הוא מאגר אינסופי של שירים וסרטונים מסוגים רבים. הצפייה בכל התכנים היא בחינם, ובאופן עקרוני כל אחד וכל אחת יכולים להיכנס לאתר הפופולרי ביותר באינטרנט אחרי גוגל מתי שרק ירצו – אבל יש גם מצבים שבהם אנחנו רוצים לבצע הורדת סרטונים מיוטיוב למחשב (או כמובן הורדת שירים מיוטיוב). יש מספר דרכים לעשות זאת, גם כן בחינם, וכאן בעמוד תוכלו למצוא פירוט לגבי האפשרויות השונות.

מה עדיף – הורדת שירים מיוטיוב ללא תוכנה או עם תוכנה?

הורדת שירים מיוטיוב בחינם אפשרית גם באמצעות תוכנות ייעודיות וגם דרך אתרים שמציעים את השירות.

היתרונות העיקריים של תוכנות אשר מאפשרות הורדת שירים וסרטונים מיוטיוב הם היציבות והמהירות. לפחות ברוב המקרים פעולת ההמרה ולאחריה ההורדה של קובץ ה-MP3 או ה-MP4 למחשב יושלמו תוך זמן קצר יותר כשעובדים עם תוכנה. בנוסף בחירת תוכנה אמינה ממקור רציני מאפשרת להוריד שירים מיוטיוב בראש שקט. מצד שני אם המחשב כבר עמוס בתוכנות ותכנים אחרים, התקנת עוד תוכנה עלולה להגביר את העומס. מעבר לכך, ישנו החשש שבתוכנה יהיו רכיבים שעלולים להזיק למחשב.

אתרים להורדת שירים מיוטיוב בחינם הם פתרון פשוט במיוחד. אין צורך להתקין תוכנה וגם לא להפעיל אותה. פשוט נכנסים לאתר, מעתיקים את הקישור מיוטיוב, לוחצים על כפתור (או מקסימום 2 הקלקות) – וקובץ ה-MP3 או ה-MP4 (ויש כמובן גם פורמטים אחרים) אצלכם במחשב.

באופן טבעי אין המלצה חד משמעית על אחת האופציות – לכל אחד ואחת העדפות אחרות, ובכל מקרה כדאי להכיר גם אתרים להורדת שירים בחינם מיוטיוב וגם תוכנות שאיתן ניתן לבצע הורדה מיוטיוב למחשב של כל תוכן שתרצו.

תוכנות הורדת סרטונים מיוטיוב באיכות גבוהה 

הורדת סרטונים מיוטיוב באמצעות תוכנה איכותית – למשל 4K Video Downloader – מאפשרת לשמור אצלכם במחשב גם סרטוני 4K. כמו כן ישנן תוכנות שדרכן ניתן לבצע לא “רק” הורדת שירים ביוטיוב אלא גם הורדה של תכנים מאתרים פופולריים אחרים לרבות פייסבוק, Dailymotion ועוד. דוגמה לתוכנה כזו היא WinX YouTube Downloader.

בחלק מהתוכנות תוכלו בלחיצת כפתור אחת להוריד גם פלייליסט של עד 24 פריטים. בסופו של דבר, כשבוחנים את כל האפשרויות של הורדת שירים מיוטיוב הדרך הקלה ביותר היא באמצעות תוכנה. אמנם ההתקנה מחייבת השקעת זמן, אבל לאחר מכן סביר להניח שהשימוש בתוכנה יקל עליכם להשלים כל הורדת סרטון מיוטיוב.

הורדת שירים מיוטיוב למחשב

אתרים שמאפשרים הורדת שירים מיוטיוב

התשובה השנייה לשאלה איך מורידים שירים מיוטיוב למחשב היא כאמור דרך אתרים שהוקמו בדיוק למען מטרה זו. חשוב להדגיש שישנם אתרים שפועלים היטב לפרק זמן מסוים ואז כבר לא, ושלא כל אתר מצליח להתמודד עם כל סרטון שיש במאגר התכנים האינסופי. דרך פשוטה אחת לבצע הורדות מיוטיוב היא לחפש אתר עדכני בגוגל – אפשר באנגלית (למשל download from youtube) ואפשר אפילו בעברית (למשל הורדת שירים מיוטיוב).

אתר אחד שדרכו תוכלו לבצע את הפעולה הוא ytdown.net. עוד דוגמה היא mymp3.co.il וגם Y2MATE. בכל מקרה תתבקשו לבחור פורמט – אם המטרה היא הורדת סרטונים מיוטיוב mp4 היא האופציה הנפוצה, ואם תרצו לבצע הורדת שירים מיוטיוב mp3 כמובן יספק את הסחורה.

האם הורדת שירים מיוטיוב למחשב חוקית?

כדאי לדעת שהמדיניות של יוטיוב לא מתירה הורדת שירים או סרטונים. לבעלת האתר, חברת אלפאבית – שהיא גם הבעלים של גוגל – יש אינטרס מובהק שהגולשים ייכנסו שוב ושוב לאתר ויצפו בפרסומות. גם ליצרני התכנים יש אינטרס דומה, לפחות ברוב המקרים, ועל כן באופן עקרוני הורדות מוזיקה מיוטיוב אינן חוקיות.

בכל מקרה, כל הדרכים שפורטו בעמוד זה – אתרי הורדת שירים מיוטיוב ללא התקנה של תוכנה וגם תוכנות רלוונטיות – מופיעות בגוגל, ומן הסתם רבים עושים בהן שימוש. ההחלטה כיצד לנהוג היא של כל גולש וגולשת.

שתפו חברים

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

השאירו תגובה